Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
24 Ekim 2021 Pazar   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

‘Estetik Uygulamalar Uzmanlık Gerektirir’

 

Perşembe sabahları Mega Radyo’da canlı yayınlanan ‘Sağlıkta Gelişim’ söyleşi programında bu hafta Dermatoloji ile ilgili konular konuşuldu. Deneyimli gazeteci, radyocu Semir Yazıcı’nın sunduğu Programın canlı yayın konuğu İskenderun Özel Gelişim Hastanesi Dermatoloji Uzmanı Seda Yıldız, cilt hastalıkları ve bakımı ile ilgili önemli bilgileri paylaşırken estetik uygulamaların uzmanlık gerektirdiğini vurguladı.

Perşembe sabahları Mega Radyo’da canlı yayınlanan ‘Sağlıkta Gelişim’ söyleşi programında bu hafta Dermatoloji ile ilgili konular konuşuldu. Deneyimli gazeteci, radyocu Semir Yazıcı’nın sunduğu Programın canlı yayın konuğu İskenderun Özel Gelişim Hastanesi Dermatoloji Uzmanı Seda Yıldız, cilt hastalıkları ve bakımı ile ilgili önemli bilgileri paylaşırken estetik uygulamaların uzmanlık gerektirdiğini vurguladı.

Özel Gelişim Hastanesinin genç, güler yüzlü ve başarılı hekimlerinden Dermatoloji Uzmanı Dr. Seda Yıldız, cilt kanseri, ben, uyuz, akne, sedef, lazer epilasyon, cilt bakımı, mezoterapi ve kozmetik dermatoloji gibi cilt rahatsızlıkları ve uygulamaları konusundaki önemli bilgileri dinleyicilerle paylaştı.

Dermatoloji (Deri bilimi) deri, saç, tırnak, mukozal bölgeler ve cinsel yolla bulaşan hastalıkların tanı ve tedavisiyle ilgilenen bilim olduğunu söyleyen Dr. Seda Yıldız, en sık rastlanılan dermatolojik problemlerin akne (sivilce), egzama, sedef hastalığı, mantar, saç hastalıkları, tırnak problemleri, leke, nasır, siğil, ben, iyi ve kötü huylu cilt tümörleri olduğunu belirterek korunma yolları hakkında da bilgiler verdi.  

Genç kalmak ve güzel görünmek için dermatoloji kliniklerinin önemine vurgu yapan Dr. Seda Yıldız, “Sürekli olarak tekrar eden mimikler veya yaşa bağlı olarak ortaya çıkan kırışıklıklar dermatoloji kliniklerinde uygulanabilecek pek çok yöntem yardımıyla giderilebilir yada geciktirilebilir. Günümüzde kullanılan popüler kırışıklık giderme tekniklerinden bir tanesi olan dolgu enjeksiyonu, genellikle vücuda, cilde uyumlu bazlı enjeksiyonların cilt altına enjekte edilmesi ile gerçekleştiriliyor. Yetkin olmayan kişilerce yapılan merdiven altı uygulamalar ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. Özellikle yüz bölgesinde yapılacak kozmetik işlemlerin mutlaka uzman hekimler tarafından yapılması gerekir” dedi.

Dermatoloji ve kozmetik dermatoloji ile ilgili teşhis, tanı, tedavi ve önlemlere dair bilgileri samimiyetle paylaşan Dr. Seda Yıldız, özel gelişim hastanesinin gelişmiş teknolojik yöntemlerinden de bahsederek insanların ciltlerini uzman ellere ve ileri teknolojik uygulamalara emanet etmesini söyledi.

Mega Radyo stüdyolarından canlı yayımlanan ‘Sağlıkta Gelişim’ söyleşi programı, FM bandı 97,7 frekansından ve eşzamanlı olarak www.megaradyoiskenderun.com internet üzerinden canlı yayınlandı. Mega Medya Grubu Genel Müdürü Semir Yazıcı’nın hazırlayıp sunduğu programın teknik kumanda masasını Mustafa Mert ve Şirvan Selçuk yönetti.

 
Tarih       : 08 Nisan 2020
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur