Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
24 Ekim 2021 Pazar   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Mega Radyo’da Kalp-Damar Konuşuldu!

 

Kentin tek radyosu Mega Radyo’da, Perşembe sabahları yayınlanan ‘Sağlıkta Gelişim’ adlı, sağlık temalı söyleşi programı hız kesmeden devam ediyor. Sadece sağlık konularının konuşulduğu söyleşi programının yapımı ve moderatörlüğünü Mega Medya Grubu Genel Müdürü Semir Yazıcı gerçekleştiriyor.

Kentin tek radyosu Mega Radyo’da, Perşembe sabahları yayınlanan ‘Sağlıkta Gelişim’ adlı, sağlık temalı söyleşi programı hız kesmeden devam ediyor. Sadece sağlık konularının konuşulduğu söyleşi programının yapımı ve moderatörlüğünü Mega Medya Grubu Genel Müdürü Semir Yazıcı gerçekleştiriyor.

Gelişim hastanesinin katkılarıyla Hafta içi Perşembe sabahları saat 09.00’dan itibaren Mega Radyo stüdyosundan canlı olarak yayınlanan ‘Sağlıkta Gelişim’ programı, dinleyicilerden yoğun ilgi görüyor.

Sağlığa ve sağlıklı yaşama dair önemli konuların yetkin ağızlar tarafından paylaşıldığı programda bu haftanın konusu ‘Kalp ve Damar’ oldu. Programın canlı yayın konuğu İskenderun Özel Gelişim Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Çetin Murat Songur, çağın önde gelen sağlık sorunlarından biri olan Kalp ve Damar hastalıkları ile ilgili önemli bilgileri paylaştı.

Gerçekleştirdiği başarılı ameliyatlarla adından sıkça söz ettiren Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Çetin Murat Songur, samimi sohbet ortamında deneyimli gazeteci Semir Yazıcı’nın sorularını yanıtladı.

Genç yaşta birçok başarıya imza atmış olan Dr. Murat Songur, kalp ve damar hastalıklarının belirtileri, hangi yaş aralığının daha çok riskli olduğu, kalp hastalarında beslenmenin önemi, bölgede genelde hangi kalp rahatsızlıkları ile karşılaştıkları ve kalp damar hastalıklarını önlemenin yollarına dair konularda dinleyicileri bilgilendirdi.

Samimi sohbet ortamında gerçekleşen programda deneyimli Gazeteci, usta radyocu Semir Yazıcı’nın sorularını yanıtlayan Doç. Dr. Çetin Murat Songur, karşılaştığı ilginç vakaları, kalp cerrahisi alanında olan yenilikleri,   kalp ve damar cerrahisi olarak vermiş oldukları hizmetleri de Mega Radyo dinleyenleri ile paylaştı. 

Mega Radyo stüdyolarından canlı yayımlanan “Sağlıkta Gelişim” söyleşi programı, FM bandı 97.7 frekansından ve eşzamanlı olarak www.megaradyoiskenderun.com  internet üzerinden canlı yayınlandı. Mega Medya Grubu Genel Müdürü Semir Yazıcı’nın hazırlayıp sunduğu programın teknik kumanda masasını Ozan Aktaş ve Şirvan Selçuk yönetti. Yaklaşık bir saat süren programa ilgi yoğun oldu. 

 
Tarih       : 03 Mart 2020
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur