Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
24 Ekim 2021 Pazar   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Başkan Nazım Culha Mega Radyo’da Konuşacak!

 

Arsuz belediye başkanı Nazım Culha, İskenderun Mega Medya Grubu Genel müdürü Semir Yazıcı’nın yapım ve sunuculuğunu üstlendiği “Panorama” programının canlı yayın konuğu olacak. Radyo ve TV internet ortamından da canlı yayınlanacak olan programda Başkan Nazım Culha, Arsuz ilçesi ile ilgili belediyenin icraatları, yaptıkları ve yapacaklarına dair açıklamalarda bulunacak. Gazeteci, televizyon yapımcısı Semir Yazıcı’nın Yerel ve ulusal gündeme dair sorularını yanıtlayacak, yorumlarda bulunacak.

...    Başkan Nazım Culha Mega Radyo’da Konuşacak!

Arsuz belediye başkanı Nazım Culha, İskenderun Mega Medya Grubu Genel müdürü Semir Yazıcı’nın yapım ve sunuculuğunu üstlendiği “Panorama” programının canlı yayın konuğu olacak.

Radyo ve TV internet ortamından da canlı yayınlanacak olan programda Başkan Nazım Culha, Arsuz ilçesi ile ilgili belediyenin icraatları, yaptıkları ve yapacaklarına dair açıklamalarda bulunacak. Gazeteci, televizyon yapımcısı Semir Yazıcı’nın Yerel ve ulusal gündeme dair sorularını yanıtlayacak, yorumlarda bulunacak.

1 Kasım Perşembe günü saat 11:00’den itibaren Radyo Mega FM bandı 97.7 frekansı üzerinden canlı yayınlanacak olan “Semir Yazıcı ile Panorama” programı aynı anda www.megaradyoiskenderun.com ve www.megatviskenderun.com internet adresleri üzerinden telefonlar ve bilgisayarlardan da canlı olarak dinlenebilecek ve izlenebilecek.  İletişim için Mega Telefon; 0326 613 8509

 
Tarih       : 30 Kasım 2016
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur