Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
24 Ekim 2021 Pazar   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Cumhuriyet Bayramı 92.Yıl Kutlama Programı

 

Türk Milleti’nin kıvançta ve tasada ortak; bölünmez bir bütün halinde, milli şuur ve ülkü etrafında birleşmiş olmasının, sevinç ve heyecanını yaşarken; bu mutlu günü kutlamak amacıyla aşağıdaki tören ve etkinlikler tertip edilmiştir.

...Türk Milleti’nin kıvançta ve tasada ortak; bölünmez bir bütün halinde, milli şuur ve ülkü etrafında birleşmiş olmasının, sevinç ve heyecanını yaşarken; bu mutlu günü kutlamak amacıyla aşağıdaki tören ve etkinlikler tertip edilmiştir.

A-    ÇELENK SUNMA TÖRENİ 

Tarih: 28 Ekim 2015 Çarşamba

Saat: 13.00

Yer: Atatürk Anıtı.

Etkinlik: Çelenklerin Sunumu

(Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı, Belediye Başkanlığı)

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile Şanlı Bayrağımızın göndere çekilmesi.       

B-    TEBRİKAT:

Tarih: 29 Ekim 2015 Perşembe  

Saat: 10.00

Yer: İskenderun Kaymakamlığı

Etkinlik: Tebriklerin Kabulü

C-    KUTLAMA PROGRAMI:

Tarih: 29 Ekim 2015 Perşembe

Saat: 10.30

Yer: Atatürk Bulvarı

Etkinlik: *İstiklal Marşının Okunması,

                *Günün Anlam ve Önemini Belirten Konuşma Yapılması,                 

                (İskenderun Kaymakamı Sayın H. Hasan Özyiğit)               

                *Şiirlerin Okunması,

                *Tören Geçidi.

 
Tarih       : 24 Ekim 2015
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur