Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
24 Ekim 2021 Pazar   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

"Benimle Delirir Misin?" İskenderun’da

 

Asi Medya Organizasyon, Kültür Sanat Etkinliklerine İmzaya Devam Ediyor… Son zamanların en iyi kadın-erkek ilişkilerini anlatan komedi oyunu "Benimle Delirir Misin?", seyircilerine Asi Medya Organizasyon farkıyla; bol kahkaha sunuyor. İstanbul Meydan Sahnesi yapımcılığında sahneye konulan tiyatro gösterimi İskenderun Belediye Kültür Merkezinde 19 Ekim Pazartesi saat 20:30’da sahnelenecek.

 

..."Benimle Delirir Misin?" İskenderun’da

Asi Medya Organizasyon, Kültür Sanat Etkinliklerine İmzaya Devam Ediyor…

     Son zamanların en iyi kadın-erkek ilişkilerini anlatan komedi oyunu "Benimle Delirir Misin?", seyircilerine Asi Medya Organizasyon farkıyla; bol kahkaha sunuyor.
     İstanbul Meydan Sahnesi yapımcılığında sahneye konulan tiyatro gösterimi İskenderun Belediye Kültür Merkezinde 19 Ekim Pazartesi saat 20:30’da sahnelenecek.
     Kim bilir belki de aşk eski bir yalandı, bütün suç da Adem ile Havvadaydı. Ya da en baştan aşkı bize çok yanlış anlatmışlardı. Bir evlilik ve aşk aranjmanı... Evlilik yeminleri, güzel aşk sözcükleri ile başlayan, evlilik seremonisinden delilik rapsodisine uzanan trajikomik bir süreç. Hepinizin hikayesi. Tıpkı mecburi hizmet gibi yaşı gelince girmek zorunda oldukları dünya evinde aklın sınırlarını zorlayan biri kadın biri erkek iki kişi. Asıl meseleleri, aşkın gözü nasıl kör ettiği ve sonrasında onları nasıl mat ettiği. Kim bilir belki önce evlilik aşkı öldürüyordu, ardından da aşk intikam için sizi. Aslında yıllarca hiçbiriniz tam manasıyla çözememiştiniz bu derin meseleyi. Nikah masasına gömülen bir aşkın ardından bir kadın ve erkeğin kendilerini aklama va yanlışlarını saklama çabaları tiyatro yazarı Mine Artunun kaleminden Mehtap Bayri ve Necmi Yapıcının muhteşem yorumuyla kaçık bir aşk hikayesine dönüşüyor. 
     Görsel, işitsel teknikler ve medya yapımcılığı alanında uzman ve halen akademisyen olarak görev yapan, belgesel, tiyatro ve roman alanında bir çok eser veren Mine Artu "Benimle Delirir misin?" adlı oyunda bildik hatalarınızı, kahkahaya dönüştürüken soruyor "Bizimle delirmeye var mısınız? Yoksa bir tek akıllı siz mi kaldınız?"   İstanbul Meydan Sahnesinin yapımcılığında kahkahaların eksik olmadığı bu keyifli yapım büyük bir hata ile evlenip, kocaman bir salaklıkla hayatını sürdüren, buna rağmen hayatındaki insanı hala deli gibi seven insanlara adanmıştır.

  Bilet Temin Yerleri  :

  ASİ MEDYA ORGANİZASYON GİŞE  (Prime Mall Avm giriş katı ),  05071206424

  Nebil Gold ,  Tümkaya Süt ,  Madam Seta İpekçilik , Rock Market, Yasin Perde

  Detaylı bilgi için:   0507 120 64 24

 
Tarih       : 15 Ekim 2015
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur