Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
24 Ekim 2021 Pazar   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Kaymakam Aydın Öğrencileri Yunanistan’ a Uğurladı

 


...

2013 Yılında Belen Kaymakamlığı AB Proje ofisince hazırlanan, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü koordinatörlüğünde AB Hareketlilik Projesi kapsamında Türkiye, Yunanistan, İngiltere ve Polonya ülkeleri olmak üzere dört ülkenin ortak olduğu “LET’S SAVE OUR CHILDREN” Projesinin uygulama çerçevesinde dördüncü ülke ziyaretini gerçekleştirmek üzere Proje Koordinatörü Yeliz SEVİM başkanlığında, Öğretmenler İbrahim GÖKŞEN ile Işıl Özge ERDOĞAN gözetiminde 9 öğrencinin bulunduğu kafile 16.06.2015 tarihinde saat 19:00’da Belen Kaymakamlığı önünden Kaymakam Abdulaziz AYDIN, Belediye Başkanı Adnan VURUCU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir ŞAHAN, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Abdulhalim KAÇMAZ, Halk Eğitim Müdürü Mehmet AKÇA ile öğrencilerin ailelerinin katıldığı törenle Hatay Havaalanına uğurlandılar.

 Kaymakam Aydın; projenin dördüncü toplantısının Yunanistan’ın ev sahipliğinde, Türkiye, İngiltere ve Polonya ülke yetkililerinin katılımı ile 17 – 20.06.2015 tarihleri arasında gerçekleştirileceğini söyledi. Yunanistan’da Atina şehir turu ile başlayacak gezinin, ertesi gün Lamia şehrine geçilerek burada düzenlenecek toplantı ve konferans ile devam ettirileceği, buradan Selanik şehrine geçilerek Atatürk evi ve tarihi yerlerin ziyaret edileceğini bildirdi. Daha sonra Kavala şehrine geçilerek Yunanistan gezisinin tamamlanacağını, 21 Haziran’da İstanbul’a dönülerek, şehir gezisi ileprogramın tamamlanacağı ve akşam uçağı ile Hatay’a dönüleceğini açıkladı.

Kaymakam Aydın, çocukların sigara, alkol ve uyuşturucu gibi bağımlılık yapan maddelerden korunmasına yönelik eğitim faaliyetlerinin yaygınlaştırılması amacı taşıyan bu projeler sayesinde çocukların kötü alışkanlıklardan korunmasının sağladığını söyledi. Ayrıca bu etkinlik çerçevesinde değişik ülkelerin ziyareti gerçekleştirilmek sureti ile çocukların kültürlerini tanıma fırsatı sağlandığını ekledi. Kaymakam Aydın projenin hazırlanmasında ve uygulanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek, gezinin hayırlı olması dileklerinde bulundu.

 

 
Tarih       : 17 Haziran 2015
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur