Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
24 Ekim 2021 Pazar   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

‘Sağlıkta Gelişim’ Devam Ediyor!

 

Kentin tek radyosu Mega Radyo’da her Perşembe sabahı canlı yayınlanan “Sağlıkta Gelişim” adlı canlı söyleşi programında farklı sağlık konuları, Gelişim Hastanesi'nin yetkin isimleri ile masaya yatırılıyor.

Kentin tek radyosu Mega Radyo’da her Perşembe sabahı canlı yayınlanan “Sağlıkta Gelişim” adlı canlı söyleşi programında farklı sağlık konuları, Gelişim Hastanesinin yetkin isimleri ile masaya yatırılıyor.

‘Mega Radyo Sağlığa İyi Geliyor’ sloganıyla sağlığa ve sağlıklı yaşama dair önemli konuların yetkin ağızlardan paylaşıldığı keyifli sohbet, Radyo dinleyenlerinin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Yapımı ve moderatörlüğü, deneyimli Gazeteci, Radyo-TV yapımcısı, Mega Medya Genel Yayın Yönetmeni Semir Yazıcı tarafından yapılan “Sağlıkta Gelişim” programının bu haftaki konuğu, İskenderun Özel Gelişim Hastanesi Genel Koordinatörü H.Ozan Yaşar oldu.

Sıcak ve samimi sohbet ortamında gerçekleşen programda Gelişim Hastanesinin başarılı yöneticisi Ozan Yaşar, özel sağlık kuruluşlarında geçen 27 yıllık profesyonel yöneticiliği ile ilgili kariyer yolculuğundan söz etti. Sağlık sektörüyle ilgili Semir Yazıcı’nın sorularını samimiyetle yanıtladı.

14 yıldır İskenderun’da sağlık hizmeti vermekte olan Gelişim Hastanesinin, sürekli gelişmeye odaklı, günün teknolojik ve fiziksel şartlarını üst düzeye taşımaya yönelik yatırımlarının devam ettiğini vurgulayan Ozan Yaşar, Bölgedeki hastaların tedavi için Kent dışındaki hastanelere gerek duymayacağı bir ortamı sağlamaya çalıştıklarını ifade etti.

Bölgenin önemli bir kurumsal markası olma hedefinde oldukça mesafe kat ettiklerini belirten Ozan Yaşar, Sağlık sektöründe kurumsal güven ve başarı için İşini seven, konusunda uzman, sorumluluk sahibi, pozitif bireylerle hasta memnuniyetini önceleyen takım çalışmasına önem verdiklerini söyledi.  

Profesyonel yöneticilik kariyerinde 27 yıllık tecrübesiyle Gelişim Hastanesini başarıyla yöneten Ozan Yaşar, Hastane sahipleri Metin Yıldız ve Yalım Yıldız’a teşekkür ederek sağlık sektörüne yatırım yapmaya fedakarca devam ettiklerini belirtti. Yaşar özetle; “Onkoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Beyin cerrahisi, Obezite cerrahisi gibi önemli branşlarda iddialı ve teknolojik donanımlı bir sağlık kuruluşu olan Gelişim Hastanesi, Uzman hekim kadrosu, yoğun bakım üniteleri ve yatak kapasitesiyle de bölgede büyük öneme sahiptir.  Hastanemiz ayrıca bölgemizin tek Sağlık Turizmi belgeli sağlık kuruluşudur” dedi.

Mega Radyo stüdyolarından canlı yayımlanan “Sağlıkta Gelişim” söyleşi programı, FM bandı 97.7 frekansından ve eşzamanlı olarak www.megaradyoiskenderun.com  internet üzerinden canlı yayınlandı. Mega Medya Genel Yayın Yönetmeni Semir Yazıcı’nın hazırlayıp sunduğu programın yayın kumanda masasını Mustafa Mert ve Şirvan Selçuk yönetti. Yaklaşık bir buçuk saat süren programa ilgi yoğun oldu. 

 
Tarih       : 08 Nisan 2020
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur