Mega Radyo İskenderun
Kentin Tek Radyosu

 
 HÜSEYİN GÜLMEZ (Arnavutluk ) ,   Merhabalar iskenderun t tipi cezaevinde olan kardeşim mehmet ihsan gülmez ve koğuşundaki arkadaşlarına armağan olsunbrAhmet kayadan ağlama bu günler gelip geçer babam...          |           Emir Aşkaroğlu (İskenderun) ,   Sevgili dostlarım İlke ve Emreden "Beni Vur" parçasını rica ediyoruz. Sevgiler......          |           Şebnem (Demirçelik) ,   Ayrılık aman ayrılığı istiyorum...          |           Mine (İskenderun ) ,   Katerina Dalaka, survivor da yunan takımına sonradan katılan bir yarışmacı ve oldukça başarılı o nedenle sanırım bu kadar merak. Ama herhangi bi bahis söz konusu degil...          |           Elvis (Konya) ,   Ahmet Kayadan Başım Belada parçasını Filiz için istiyorum....          |           Erdoğan Coşkun (Hatay) ,   İskender’un T tipi kapalı cezaevi C3 kovuş Abdülaziz KOÇ Seni çok seviyoruz kardeşin Erdoğan Coşkundan bu Parça sana gelsin Mustafa Özarslan Kahpe Felek ...          |           Ahmet erkek (Iskenderun ) ,   Merak ettiğim bir husus var radyo dinlemeye bayılırım ancak iskenderun da çok fazla radyo yok sizi dinliyorum sizde de bi sıkıntı var şarkının ortasında reklama giriyorsunuz burdaki amaç nedir onu merak ediyorum tamam para kazanıyorsunuz ama olmaz şarkı ortasında reklam olmaz ...          |           Emrah (erzin) ,   İyi günler redyo mega fm sitedenizdeki linkte tarayıcı üzerinden dinleniyor fakat ben radyoyu uygulama üzerinden dinlemek istiyorum Radyoyu dinlemek için herhangi bir uygulama kullanıyormusunuz yardımcı olursanız çok sevinirrim iskenderunu çok seviyorum hatayın incisi iskenderuna selamlar ...          |           HÜDA (heryer isk.) ,   SIRADAKİ PARCA MİTHAT AMCAMA VE CAN BABAMA VE SİZİERE ARMAGANIM OLSUN:)br...          |           Mubarek Alpkıray (AdıyamanKahta) ,   Merhaba, ilk defa dinliyorum programı, muhabbet fevkalade güzel. çok değerli Yasin Hocama sualim olacaktır, gelecek kaygısı bir takıntı olabilir mi? Hayırlı akşamlar :) ...          |         
24 Ekim 2021 Pazar   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Yeşil Sahaların Doktor Hakemi Mega Radyo’ya Konuk Oldu

 

Mega Radyo’da Perşembe sabahları canlı yayınlanan ‘Sağlıkta Gelişim’ programında bu hafta beyin, sinir ve omurilik cerrahisi ile ilgili konular konuşuldu.

Mega Radyo’da Perşembe sabahları canlı yayınlanan ‘Sağlıkta Gelişim’ programında bu hafta beyin, sinir ve omurilik cerrahisi ile ilgili konular konuşuldu. Mega Radyo Genel yayın yönetmeni, usta radyocu Semir Yazıcı’nın sunduğu Programın canlı yayın konuğu İskenderun Özel Gelişim Hastanesi Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Özkan Çeliker; beyin tümörü, beyin’e zarar veren hastalıklar, baş ağrısı, fıtık, bel fıtığı konularında önemli bilgileri dinleyicilerle paylaştı.

Aynı zamanda süper lig eski futbol hakemi olan Op. Dr. Özkan Çeliker, kariyer yolculuğundan bahsederek hakemliğin ve sporun hekimliğe kattığı disiplin ve sorumluluk gibi katkıların çok olduğunu her ikisini de özveriyle yaptığını söyledi.

Özellikle iyi ve kötü huylu beyin tümörleri, omurilik tümörleri ile ilgili tanı ve cerrahi tedavinin Beyin ve Sinir ve Omurilik Cerrahisi uzmanlık alanı içinde olduğunu belirten Op. Dr. Özkan Çeliker; “Omurga ve omurilik hastalıklarının en sık görülen tipleri olan bel ve boyun fıtıkları, omurilik kanalı darlığı, bel kayması gibi rahatsızlıkların cerrahi tedavisi mümkündür.” dedi.

Kafa içinde gelişerek beyni etkileyen beyin tümörlerini de anlatan Dr. Çeliker; “Beyin tümörleri iyi huylu veya kötü huylu olabilirler. Bu tümörler kafa-içi basıncını arttırarak beyin fonksiyonlarını bozar, çeşitli şikâyetlere yol açar. Bu şikâyetlerin sık görülenleri, baş ağrısı, kol, bacakta güçsüzlük, davranış bozukluğu görme bozukluğu, nöbeti geçirme, konuşma bozukluğu, vb. olabilir. Beyin tümörü tanısı konulan hastaların öncelikle bir beyin cerrahına gitmesi gerekmektedir” dedi.

Bel Fıtığının, bel bölgemizde bulunan omurgaların arasındaki diskin yırtılarak sinirleri sıkıştırması sonucu oluşan rahatsızlık olduğunu söyleyen Dr. Çeliker; “Genellikle şiddetli bel ağrısı ve bacağa yayılan ağrıyla ortaya çıkar. Günümüzde gelişen mikro cerrahi teknikleri sayesinde bel fıtığı ameliyatları sıkça yapılabiliyor. Gelişen teknoloji ile birlikte, Özel Gelişim Hastanesinde deneyimli doktorların ve tam teşekküllü ekipmanların olması İskenderun için ayrıcalık.  Böylelikle, hastalarımızın şehir dışına çıkmadan kısa sürede uzman doktorlarımıza başvurarak sağlığına kavuşmaları mümkün” dedi

Mega Radyo stüdyolarından canlı yayımlanan ‘Sağlıkta Gelişim’ söyleşi programı, FM bandı 97,7 frekansından ve eşzamanlı olarak www.megaradyoiskenderun.com internet üzerinden canlı yayınlandı. Mega Medya Grubu Genel Koordinatörü Semir Yazıcı’nın hazırlayıp sunduğu programın teknik kumanda masasını Mustafa Mert ve Şirvan Selçuk yönetti.

 
Tarih       : 08 Nisan 2020
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur